Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

         Úžasná zpráva:Larinka nám v sobotu 27.2. porodila 4 holky a 3 kluky.Hrdým tatínkem je náš Harris,který porod sledoval za prosklenými dveřmi a držel Larince všechny packy.Další informace a fotografie připravujeme,tímto štěňátka nabízíme k prodeji,odběr možný začátkem května.
 
 
 
                                                                                         
                                                 
                                                                                             
 
 
          Minulý pátek jsme byli s Larou na ultrazvuku a potvrdilo se,že očekáváme šťěňátka,která by se měla narodit začátkem března.Otcem je Harris.Ještě doplním,že Lara i Harris mají DKK O/O.Harris má složeny zkoušky ZZO,ZOP,ZM a Lara ZM.
 
 
                                                                                        
            Dne 26.12.09 se na našem cvičáku konal jako každý rok vánoční závod.Sešlo se 24 závodníků,kteří se rozdělili do osmi družstev a soupeřili mezi sebou v několika disciplínách
-hod do kruhu,tady se hodnotila šikovnost páníčka,který se musel trefit třemi různými předměty(jsou nešikovní)
-kolečko,tady jsme se hodně nasmáli kdy pes zůstal odložený a páníček se vezl v kolečku,i zkušení psi byli tak překvapení kam jim páneček odjíždí,že mu běželi na pomoc a někteří se svezli s ním
-áčko,tady pes zůstal odložený,nejdříve musel překonat překážku páníček a teprve potom pejsek,myslím že tato disciplína nikomu větší problém nedělala
-metrovka,tady už skákali jen pejsci,kde překonávali překážku(podle vzrůstu)tam i zpět,taky bez větších problémů
-miska s dobrotami,mysleli jsme si jak jsme vymysleli těžkou disciplínu a všichni nás převezli,uprostřed ležela miska s pamlsky a všichni pejsci z družstva leželi okolo a nesměli ochutnat a představte si nikdo neochutnal!!!
-tunel,toto byla vyřazovací disciplína,kde soutěžili vždy dva pejsci kteří museli proběhnout tunelem(každý měl svůj)tam a zpět a který vyhraje postupuje do dalšího kola,tady to byl nelítostný souboj kde pomáhali všichni z družstva všemi možnými prostředky.
            Poté čekal závodníky písemný test,kde jsme byli zvědaví jak znají svého pejska(kolik má zubů...)a také něco ze zkušebního řádu,no dali hlavy dohromady a nejhorší to nebylo.Na závěr jsme si nechali pantomimu,kde si jeden z družstva  vylosoval plemeno psa,které předvedl a ostatní ho museli v co nejkratší době uhodnout.Opět jsme se nasmáli co někteří vymysleli a ti co zapomněli co je to pantomima(kecali a kecali)tak bohužel nezískali cenných 100 bodů,ale to nevadí,hlavně že byla sranda.Nakonec zvítězilo družstvo ve složení Eva Jurištová ml. s Astrou,p.Jestřábová s Natanem a Jarda Korityák s Amálkou velká gratulace.Musím podotknout,že všichni tři pejsci jsou štěňátka a porazili ostřílené psy,i přesto patří gratulace všem závodníkům.
          Počasí nám moc nepřálo a tak jsme se šli zahřát do klubovny,kde byla spousta jídla a dobře jsme se bavili.Tak opět  příští rok na Štěpána nashledanou.
     
                                         
                 
 
TOPlist
aktualizováno: 21.02.2012 10:02:45